Yhteystiedot

Ole meihin yhteydessä, niin mietitään yhdessä, miten voimme auttaa sinua, läheistäsi tai asiakastasi.

Yhteyshenkilöt

Merikratos Oy

Hallinto

Köydenpunojankatu 9 B
20100 Turku

toimisto@merikratos.fi

Laskut

Y-tunnus: 2530437-7

Verkkolaskutus: 003725304377
Operaattori: Maventa (003721291126)

tai

FI84 1691 3000 0033 23
Operaattori: NDEAFIHH

laskut@merikratos.fi

Aluetoimistot

Aluetoimistojen yhteystiedot löydät aluetoimistosivuilta:

Yhteyshenkilöt

Lähetä meille viestiä

Yhteyshenkilöt

Hanna Seppälä

aluejohtaja
Varsinais-Suomi (avohuolto) ja perhekuntoutuskeskus Kajo
050 567 6605
hanna.seppala@merikratos.fi

Saara Isotupa

johtaja
Aapeluskoti Järvenselkä ja
Aapeluskoti Tuohinen
050 505 5851
saara.isotupa@merikratos.fi

Heidi Sillanpää

johtaja
Aapeluskoti Hemmilä ja
Aapeluskoti Riihinen
050 441 9900
heidi.sillanpaa@merikratos.fi

Mikko Niemelä

palvelujohtaja
Varsinais-Suomi
040 587 7670
mikko.niemela@merikratos.fi

Helena Viitanen

psykologi, työnohjaaja
työnohjaus, työhyvinvointi- ja psykologipalvelut
050 911 0376
helena.viitanen@merikratos.fi

Ville Suomäki

johtava psykologi
työnohjaaja
041 527 2772
ville.suomaki@merikratos.fi

Katja Mäkelä

aluejohtaja
Keski-Suomi
050 353 7208
katja.makela@merikratos.fi

Niina Haapiainen

aluejohtaja
Etelä-Savo ja Perhekuntoutuskeskus Luotsi
050 354 1193
niina.haapiainen@merikratos.fi

Ari Savolainen

aluejohtaja
Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala
050 436 2722
ari.savolainen@merikratos.fi

Henna Komonen

Toimitusjohtaja
050 524 8220
henna.komonen@merikratos.fi