Skip to main content

Yhteystiedot

Ole meihin yhteydessä, niin mietitään yhdessä, miten voimme auttaa sinua, läheistäsi tai asiakastasi.

Merikratos Oy

Hallinto

Köydenpunojankatu 9 B
20100 Turku

hallinto@merikratos.fi

Laskut

Laskutusosoitteet

Toimialueet

Aluetoimistojen yhteystiedot löydät aluetoimistosivuilta:

Yhteyshenkilöt

Lähetä meille viestiä

Yhteyshenkilöt

Hanna Seppälä

aluejohtaja
Varsinais-Suomi (avohuolto) ja perhekuntoutuskeskus Kajo
050 567 6605
hanna.seppala@merikratos.fi

Mikko Niemelä

palvelujohtaja
Varsinais-Suomi
040 587 7670
mikko.niemela@merikratos.fi

Heidi Sillanpää

johtaja
Aapeluskodit
050 441 9900
heidi.sillanpaa@merikratos.fi

Visa Metsälä

johtava psykologi
(psykodynaamisessa yksilöpsykoterapiakoulutuksessa)
050 562 9260
visa.metsala@merikratos.fi

Katri Manelius-Eriksson

psykologi
(traumapsykoterapiakoulutuksessa)
työnohjaus, työhyvinvointi- ja psykologipalvelut
050 573 3146
katri.manelius-eriksson@merikratos.fi

Ville Suomäki

kehitysjohtaja,
psykologi, työnohjaaja
041 527 2772
ville.suomaki@merikratos.fi

Niina Haapiainen

aluejohtaja, työnohjaaja
Etelä-Savo ja Perhekuntoutuskeskus Luotsi
050 354 1193
niina.haapiainen@merikratos.fi

Ari Savolainen

aluejohtaja
Pohjois-Karjala
050 436 2722
ari.savolainen@merikratos.fi

Sanna Varjonen

henkilöstövastaava
040 661 0925
sanna.varjonen@merikratos.fi

Henna Komonen

toimitusjohtaja
050 524 8220
henna.komonen@merikratos.fi